Jdi na obsah Jdi na menu
 


Korinka, nar. 2013, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

6. 7. 2013

KorinkaKorinka je tmavě hnědá kočička menší postavy, vážící kolem 3kg. Vypadá tak trochu exoticky. Je to hodně mazlivá kočka, dalo by se říct, že až extrémně, miluje lidi. Je klidná, nikde neskáče, skoro si nehraje. Hezky papá a je čistotná, škrábe na škrabadle. V novém domově uvítá kamaráda (kamarádku), který si moc nehraje, může být i staršího věku než je ona sama. Klidnější pejsek by jí taky nevadil.

Je to jedna ze čtyř kočičích holek, které se narodily v sociálně slabé rodině, která neměla peníze nejen na kastrace koček, ale ani na jídlo pro ně. Každý, kdo je viděl první dny po odebrání z této rodiny, nevěřil, že jim byly už tři měsíce. Všechny byly hrozně vděčné, že už nemusí živořit a nevřískají na ně a netahají je malé nevychované děti.

V případě zájmu o tuto kočičku volejte na tel. 608 807 364.

 

Kočička Korinka byla virtuálně adoptována. S radostí jí sponzoruje slečna Emička (12let) z Mostu a bude jí posílat 50,-kč měsíčně. Děkujeme !

 Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář