Jdi na obsah Jdi na menu
 


Madonka, 3 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

22. 5. 2017

MadonkaMiloučká a vděčná kočička, která mě vítá u dveří. Hned se otírá o nohy a ráda je i na klíně, nechá si pusinkovat hlavičku. Pořád vrní. Neskáče po výškách, pouze na okno, jinak je klidná a nenáročná. Jedná se o malou kočičku, váží asi 3kg. V novém domově může být jak sama, tak s kočičákem, který si už moc nehraje.

Madonka je poslední z kočiček, kterou budoucí dědičky vyhodily z domu svého zemřelého strýce. Kočička dlouho nechtěla dům opustit, po příchodu někoho dovnitř se vždy schovala. Jedna z těchto dvou paní, která bydlí nedaleko, jednou za 14 dní kočičce přivezla granule. Ta nic jiného několik dlouhých týdnů nejedla. Nakonec se jim podařilo kočku vyhnat a ona žila okolo domu, kde jsme jí krmili. Dne 21.5. 2017 byla při večerním krmení odchycena do sklopce.

V případě zájmu o tuto kočičku volejte na tel. 608 807 364.

Kočičku Madonku virtuálně adoptovala rodina Laukova a jejich kočičáci. Do doby než najde nový domov jí budou podporovat částkou 300,- kč měsíčně. Děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz