Jdi na obsah Jdi na menu
 


Medík, 3 roky, kastrovaný, odčervený, do bytu

24. 11. 2017

20180510_120217.jpgMedík žil přesně tam, kde Eileen. Mazlil se se mnou od začátku a taky jsem už pro něj jednou šla s přepravkou, že mu udělám hezké vánoce. Nebyl tam. Bude je mít teda až teď, po dvou letech. Musela jsem ho odtud vzít, byl velmi vyhublý a pořád se něčeho bál, nemohl se ani v klidu najíst. Je taky nastydlý a bere antibiotika a vitamíny. Miluje skoro všechny kapsičky a konzervičky. Je moc hodný a otírá se o mě při každé příležitosti, taky si nechá dávat pusinky na čelo.

Medík měl už dvoje antibiotika, ale má špatnou imunitu, takže se zatím jeho zdravotní stav moc nezlepšil. Dáme od antibiotik pauzu a budeme nadále posilovat imunitu vitamínovými pastami a sirupy.

Tuto kočičku můžete virtuálně adoptovat

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz