Jdi na obsah Jdi na menu
 


Liuška, nar. v dubnu 2014, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

1. 10. 2014

20141028_140129.jpgMourovatá Liuška a její čtyři sourozenci žili se svojí maminkou Týnou v Mostě na ulici u bloku 518. Prakticky denně tam na ně místní děti pořádaly hony, ale jen díky křovinám, ve kterých se schovávali, je nechytly. Liuška pak jednou kulhala, chytla jsem jí a vzala na veterinu a cestou jsem se jí věnovala a pořád jí hladila a mluvila na ní. Jen vystrašeně koukala a choulila se v rohu. Asi ale pochopila, že jí nechci ublížit a byla taky první ze všech koťat, které po dlouhých týdnech začalo vrnět při hlazení a drbání na klíně, kam si občas každého z nich násilím položím a musejí "trpět"  Dneska Liuška přede mnou sice ještě někdy uteče, ale už to není plašan jako dřív. Je to hodná a nenáročná kočička a vypadá to, že bude hodně malé postavy, asi jako její maminka. V novém domově by měli mít pochopení pro to, že se ještě pár týdnů může chovat trošku vyplašeně. A když bude mít vedle sebe ještě mazlivého kočičího kamaráda, zcela určitě se začne brzy chovat úplně normálně. Jinak je hravá, velmi čistotná a používá škrabadlo.

V případě zájmu o tuto kočičku volejte na tel. 608 807 364 nebo pište na mejl : info@mosteckekocky.cz

Kočičku Liušku virtuálně adoptovala paní Taťána Krčalová. Do doby než najde nový domov jí  bude posílat 500,-kč měsíčně. Děkujeme !

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Liuška