Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rondík, nar. v dubnu 2015, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

4. 6. 2018

20151215_151615.jpgRondík je stříbrný kocourek pocházející od nálezců z Bečova. Nenašlapoval na pravou zadní nožičku a nikdo mu na ní nesměl sáhnout, moc ho to bolelo. Na veterině paní doktorka udělala rentgen a zjistila, že má zlomenou stehenní kost. Dostal bandáž a s panem doktorem jsme se další den dohodli na termínu operace, protože hrozilo, že by Rondík v budoucnu kulhal. V pátek 19.6.2015 mu byla nožička operována. Dnes má nožičku naprosto v pořádku. Je to moc hodný a mazlivý kocourek, s ostatními koťaty nemá problém, hrají si spolu. Pořád vrní a návštěv se nebojí, ke každému se rád přitulí, nechá se od nich hladit i chovat. V novém domově by chtěl nějakého aktivního kočičáka, aby se sám nenudil a nebylo mu smutno.

 V případě zájmu o adopci této kočky volejte 608 807 364.

 

Kocourka Rondíka virtuálně adoptovala paní Ivana Anderlová s kocourky Vojtou a Borisem. Měsíčně mu budou posílat 150,-Kč. Moc děkujeme! :)

Kocourka Rondíka virtuálně adoptovala rodina Laukova a jejich kočičáci. Do doby než najde nový domov ho budou  podporovat částkou 300,- Kč měsíčně. Všem děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář