Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doník, 2 roky, odčervený, do bytu

1. 1. 2021

DonikMladý kocourek se přitoulal k domku lidí, kteří ho venku krmili, ale nechtěli si ho nechat. Byl hodně hubený, hrozně nahlas chrčel a měl průjem. Dostal antibiotika a má dietu. Zpočátku jen polehával, teď už se trochu vzpamatoval, protože je mu lépe. Je hodně mazlivý, před člověkem si lehne na záda a chce drbat bříško. Dožaduje se pozornosti. Je čistotný a škrábe na škrabadle.

Doník nikdy nedýchal čistě, ale časem se to zhoršilo. Vyšetření a RTG ukázalo nevratné změny na plicích.

 

Kocourka Doníka virtuálně adoptovali paní Veronika Bystrzycká s kočičáky Nelou, Stellou, Májou a Carbonem. Do doby než najde nový domov ho budou podporovat částkou 250,-kč měsíčně. Děkujeme!

 

Doníka virtuálně adoptoval pan Karel Slach a jeho kočičky (nalezenci) Barunka, Micinka, Maruška, Matýsek, Honzík, Fanda, Athos, Porthos a d'Artagnan. Měsíčně ho budou podporovat částkou 200,-Kč. Všem moc děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz