Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eileen, 4 roky, odčervená, kastrovaná, do bytu

24. 11. 2017

EileenMaličká černá kočička žila dva roky venku u jednoho objektu. Nejen jí jsem tam chodila krmit. Skoro rok ke mě nepřišla ani na dva metry, najednou jsem jí měla u nohou a mazlila se. Válela se mi po botách a nechtěla mě pustit pryč. Později se naučila doprovázet mě až na zastávku. Už dávno jsem jí slíbila, že jednou odejde se mnou domů, jenže vždycky jsem přijala nějakou další kočku a Eileen čekala dál. Konečně se na ní dostala řada, vzala jsem jí do povlaku na polštář, protože tam několikrát nebyla a nechtělo se mi pořád tahat s přepravkou. Z povlaku jí koukala jenom hlavička, položená do kabely si jí opřela okraj a byla moc hodná celou cestu. Doma jí čekala koupel, jelikož na místě, kde žila, byla opravdu velká špína. Překvapením pro mě bylo, že kočička měla přes celá záda i boky v srsti obrovské dredy. Takže se ještě stříhalo, hezky držela a vrněla. Byla dost nastydlá, dostávala injekčně antibiotika a taky vitamíny.

Eileen má špatnou imunitu, proto jí dodnes trápí rýma, antibiotika moc nezabírají. A denně musí i spoustu vitamínů na posílení imunity. Ke všemu se jí ještě o trochu zhoršily hodnoty ledvin :( Dáváme 2x denně Renavast a musí jíst ledvinovou dietu.

Kočičku Eileen virtuálně adoptovala paní Radka Konupková a pan Tomáš Gajdoš. Podporovat jí budou 150,-Kč měsíčně. Děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz