Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. 7. 2012

ZorkaZorka běhala po sídlišti několik let, jedla s ostatními kočkami u jednoho z paneláků a vyhýbala se lidem. Několikrát byla viděna s velkým břichem, ale nikdy s koťaty. Po odchycení byla pár dní schoulená, pak se ale začala mazlit, což jsme od ní vůbec nečekali. Je to sice hodná kočka, vyžaduje hodně pozornosti, ale občas nechce, aby na ní někdo sahal. To pak sekne tlapkou nebo trošku kousne, což ale nijak nebolí. Proto by nejspíše neměly být v jejím novém domově malé děti, které neodhadnou, kdy Zorka už hladit nechce. Moc nemusí ostatní kočky, i když dneska už se smířila s tím, že mezi nimi musí žít a toleruje je. Některé kočky jí ale mají rády a snaží se k ní přitulit, ona jim občas oblízne uši. Vydrží hodně dlouho na klíně a nechá se drbat za krkem, to se jí líbí. Jinak je s ní sranda, číhá na nás za rohem, pak vystartuje a podbíhá nám pod nohama. Asistuje při uklízení záchůdků a vše kontroluje. Otírá se o nohy a chce podrbat. Taky nás vítá jako první u dveří. 
 Vzhledem k častějším obtížím s močovým měchýřem, nutné dietě a potížím pohybového aparátu už u nás kočička zůstane. Poslední dobou špatně slyší.

 

Další fotky Zorky ve fotogalerii. Video na facebooku.

Zorku virtuálně adoptovala paní Michaela Benešová. Měsíčně jí bude posílat částku 200,-kč. Za Zorinku děkujeme :)

Zorku virtuálně adoptoval pan Karel Slach a jeho kočičky (nalezenci) Barunka, Micinka, Maruška, Matýsek, Honzík, Fanda, Athos, Porthos a d'Artagnan. Měsíčně jí budou podporovat částkou 100,-Kč. Všem moc děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Zorka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář