Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žofinka, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

25. 9. 2015

ŽofinkaŽofinka je želvovinová kočička s nádhernýma zelenýma očima, které zaujmou každého. Je to jedna ze čtyř kočiček narozených v sociálně slabé rodině, která neměla peníze nejen na kastrace koček, ale ani na jídlo pro ně. Každý, kdo je viděl první dny po odebrání z této rodiny, nevěřil, že jim byly už tři měsíce. Ale za měsíc vykrmování  v depozitu paní Aleny se krásně všechny spravily. Všechny jsou hrozně vděčné, že už nemusí živořit tam, kde kdysi byly a nikdo na ně nevříská. Žofinka má střední postavu, váží asi 3,5kg. Je strašně moc mazlivá a přítulná k lidem, ráda spinká v posteli. Miluje hlazení kožíšku při ležení na klíně. Hezky papá, nejraději kapsičky a je velmi čistotná. S kočkami v depozitu vychází velmi dobře, ale moc si s nimi nehraje. Proto je vhodná i třeba ke starší kočičce, která taky není moc hravá, ale potřebuje společnost další kočky.

Pro kočičku Žofinku si přijela sympatická a moc hodná slečna z Mostu. Bude bydlet v bytě ještě s černým britským kocourkem, který si také moc nehraje, ale samotnému je mu smutno.

Zpráva a fotky Žofinky z nového domova ve fotogalerii.

Kočičku Žofinku virtuálně adoptovala paní Monika Syrovátková. Měsíčně jí podporovala 250,-kč měsíčně. Děkujeme !

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Žofinka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář