Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léčené kočky

Příspěvky

Doník, 2 roky, odčervený, do bytu

1. 1. 2021

DonikMladý kocourek se přitoulal k domku lidí, kteří ho venku krmili, ale nechtěli si ho nechat. Byl hodně hubený, hrozně nahlas chrčel a měl průjem. Dostal antibiotika a má dietu. Zpočátku jen polehával, teď už se trochu vzpamatoval, protože je mu lépe. Je hodně mazlivý, před člověkem si lehne na záda a chce drbat bříško. Dožaduje se pozornosti. Je čistotný a škrábe na škrabadle.

 

 

 

 

Kocourka Doníka virtuálně adoptovali paní Veronika Bystrzycká s kočičáky Nelou, Stellou, Májou a Carbonem. Do doby než najde nový domov ho budou podporovat částkou 250,-kč měsíčně. Děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz

 

Davídek, nar. v květnu 2013, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

29. 10. 2013

DavídekDavídek je synem kočičky Johanky, která vzhledem ke své milé a přítulné povaze byla kdysi zřejmě vyhozena na ulici. Po telefonickém upozornění paní, která jí krmila, jsme se šli podívat na místo, kde Johanka se svými koťaty přebývala. Byla to kartonová krabice u vchodu domu, kde byla každému na očích. Krabice nebyla ani ve křoví, chodily jí otravovat děti a bylo otázkou času, kdy by jí napadli psi. Kočičky jsme odnesli k nám a Johanka je v mohla v klidu kojit, aniž by měla strach z okolí. Davídek je hravý a přítulný, bezproblémový kocourek, který má rád kočičí společnost.

Davídek trpí chronickou rýmou, zvyšujeme imunitu přípravky s vitamíny, občas musí brát antibiotika.

Další fotky Davídka ve fotogalerii.

Kocourka Davídka virtuálně adoptovala paní Petra Vodrážková. Až do jeho umístění ho bude podporovat 250,- kč měsíčně. Děkujeme !

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Léčené kočky | Fotografie: Davídek | Komentářů: 0

Zorka, nar. 2006, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu i domku s výběhem

21. 7. 2012

ZorkaZorka běhala po sídlišti několik let, jedla s ostatními kočkami u jednoho z paneláků a vyhýbala se lidem. Několikrát byla viděna s velkým břichem, ale nikdy s koťaty. Po odchycení byla pár dní schoulená, pak se ale začala mazlit, což jsme od ní vůbec nečekali. Je to sice hodná kočka, vyžaduje hodně pozornosti, ale občas nechce, aby na ní někdo sahal. To pak sekne tlapkou nebo trošku kousne, což ale nijak nebolí. Proto by nejspíše neměly být v jejím novém domově malé děti, které neodhadnou, kdy Zorka už hladit nechce.  Moc nemusí ostatní kočky, i když dneska už se smířila s tím, že mezi nimi musí žít a toleruje je. Některé kočky jí ale mají rády a snaží se k ní přitulit, ona jim občas oblízne uši. Vydrží hodně dlouho na klíně a nechá se drbat za krkem, to se jí líbí. Jinak je s ní sranda, číhá na nás za rohem, pak vystartuje a podbíhá nám pod nohama. Asistuje při uklízení záchůdků a vše kontroluje. Otírá se o nohy a chce podrbat. Taky nás vítá jako první u dveří.

 Vzhledem k častějším obtížím s močovým měchýřem, nutné dietě a potížím pohybového aparátu už u nás kočička zůstane. Poslední dobou špatně slyší.

  
Další fotky Zorky ve fotogalerii. Video na facebooku.

Zorku virtuálně adoptovala paní Michaela Benešová. Měsíčně jí bude posílat částku 200,-kč. Za Zorinku děkujeme :)

Zorku virtuálně adoptoval pan Karel Slach a jeho kočičky (nalezenci) Barunka, Micinka, Maruška, Matýsek, Honzík, Fanda, Athos, Porthos a d'Artagnan. Měsíčně jí budou podporovat částkou 100,-Kč. Všem moc děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Léčené kočky | Fotografie: Zorka | Komentářů: 0