Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ambra

5.5.2012

Zdravím mostecké kočky :-)

Už je to týden, co máme Ambíska doma.. Zpočátku byla celkem vyjukaná ze zvuků kolem - tramvaje, pračka a rodiče :D, a tak si zalézala za sedačku a pod topení.. Pak se ale osmělila  a přilezla i k pračce když prala :-) Od tety Zuzky (a z dvou návštěv u ní) vím, že Ambra byla spíš samotářka a že se furt mazlila, nyní je už ale vše jinak.. Lítá jako blázen, hraje si, dovádí, okusuje prsty a podobně. Koncem měsíce mě čeká hlídání bráchovo kočky, tak když budou kamarádky, tak budu uvažovat o nějaké stálé kamarádce..
Ambísek je zlatíčko - spí s námi v posteli, ráno nahrazuje budík a v noci plyšáka :-) v neposlední řadě také mého minulého kocourka, který byl ale oproti ní naprostý šílenec:-)
Díky, že jste, vážím si Vaší práce a ochoty, jste jedničky :-)

 
Bohužel u sebe nemám kabel na stažení fotek - pošlu dodatečně :-)
 Zdraví Adéla :-)
 
 
 
 
20.5.2012
 

Zdravím mostecké kočky,

konečně jsem se dostala k tomu, abych stáhla do PC fotky a poslala je. Ambísek je blázínek, občas si říkám, jestli jste mi jí nevyměnili, nechce se totiž moc mazlit a furt si jenom hrajeme :-) Máme doma rybky, tak má Ambísek pěkné kino :-) Krásně jí, jsem ráda, že není vybíravá.. A dělá nám ohromnou radost. Vše je napsané v předchozím emailu, tak se nebudu opakovat. Ještě jednou moc děkuju :-))
Adéla
 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář