Jdi na obsah Jdi na menu
 


Arčí

 

9.9.2013

Dobrý večer paní Černá,

konečně se dostávám k tomu, abych Vám napsala, jak se má Arčí. ;-)

Jak si určitě dokážete představit - užívá si, že je pánem domácnosti - ovládl to tu již prvních pár hodin. Ale my jsme všichni rádi, takového kocoura jsme chtěli.

Ze začátku se bál vysavače a i pračky. Ale po dvou až třech dnech nás i vysavač začal honit a hrát si s ním. Vůbec jsme byli překvapeni, že první týden si nehrál. Nakoupili jsme hračky a strom na škrabání, ale vůbec si ho nevšímal. Na parapety nechodil dokud bylo světlo - z oken se dívá až po setmění - to pozoruje auta a tramvaje a je spokojený.

Nedávno si začal hrát, honí papírové kuličky, udičku s peříčkem a šustivé myšky.

Posílám pár fotek. Snad je na nich vidět, že je tady hodně spokojený. Když ho zavoláme tak přiběhne se zvednutým ocáskem, když se vracíme domů, stojí za dveřmi a vítá.

Nejraději papá masíčko z vařených krůtích krků - to nám skáče po nohou a sedí na židli a kouká, jak maso krájím. Pomalu si odvyká skákat na pracovní desku i na stůl.

Všichni nám ho závidí a nevěří, že takový kocourek je z útulku.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených zprostředkovaných kočiček a kocourků.

 

Z Prahy zdraví

 

Arčí a jeho rodina - Marta Dressen s dětmi.

 

 

10,12.2013

Dobrý večer paní Černá,


 

posílám nové fotky Arčíka. Oblíbil si vodu, jakmile pustíme vodu do umyvadla -- stojí vedle nás a čeká až jí zase zastavíme. Pak se v umyvadle vyválí a spokojeně vyskočí.

Druhý obrázek je hračka, která se naplní suchým papáním. Trvalo mu 10 minut a teď to tu pořád prohání a čeká co vypadne.

Přeji Vaším kočičkám krásné svátky a hodně hodných lidí v okolí.


 

Arčíkova rodina.

 

Fotografie