Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bria a Takýsek

23.12.2017

Dobrý den, paní Černá,

posíláme několik fotografií Takýska a Brii. Jak vidíte z Takýska vyrostl opravdu velký kocourek, který si užívá prostoru v celém bytě, hraje si a občas vydrží třeba hodinu běhat a provokovat Briu nebo Mourinku, aby s ním hrály na honěnou. Když se unaví, odpočívá na škrabadle, nejraději na nejvyšším patře až pod stropem. Bria nedávno objevila novou skrýš za knížkami v knihovně.
Teď v období adventu zase prozkoumávali dekorace, které jsem si přinesli. Zvláště Takýsek je zvědavý a všechno musí očichat, prohlédnout, případně si pohrát se vším, co se mu dostane do paciček.

Paní Černá, přejeme Vám (my i naše kočičí parta) krásné a pohodové Vánoce, do nového roku hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

Jiří a Zdeňka Patočkovi

 

 

 

 

30.5.2017

Dobrý večer, paní Černá,

uplynulo něco přes dva měsíce od neděle, kdy jsme si od Vás přivezli domů Briu a Takýska. Po prvních rozpacích si oba prohlédli nové bydlení a seznámili se s Mourinkou. Holky na sebe ze začátku syčely, teď už se respektují.
Bria a Mourinka jsou dospělé, přibližně stejně velké. Takýsek byl docela malý, ale roste jako z vody a dnes je největší z naší kočičí party. V Mourince našel parťáka na lumpárny - honičky po bytě, schovávačky za knížkami v knihovně, skákání po nábytku apod. Bria se k nim občas přidá, ale většinou je pohodářka a sleduje dění z nejvyššího patra škrabadla (přibližně ve výšce 180 cm).
Myslím, že fungují výborně. Na hraní mají různé myšky, míčky, papírové kuličky, ale obrovský úspěch měla prázdná šnečí ulita, se kterou se Takýsek zabavil na celé odpoledne.
Co se týká nás, získali jsme v Brie a Takýskovi "vítací kočičky". Když přijdeme z práce, přiběhnou, pomazlí se, zkontrolují, co jsme přinesli v taškách domů, a pak už asistují při všem, co děláme.
Jsme rádi, že si u nás tak rychle zvykli.

V příloze Vám posíláme několik fotek, jen se omlouváme, za jejich nižší kvalitu.

S pozdravem
Zdena a Jirka, Mladá Boleslav