Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čak (Čača) a Bond (Bobo)

8.11.2009

Dobrý den, cesta proběhla bez problémů, prý se celou cestu na sebe koukali, hned jak jsme dorazili domů, zkontrolovali jsme ještě byt, jestli je vše zabezpečeno... Bondík je úplně bez problémů, prolezl už všechny skulinky a občas mňoukne..., zato Čača je trošku zdrženlivá. Na Bondíka občas zasyčí, ale to se časem poddá (je v cizím prostředí - vystresovaná) Zatím ulehla do rohu v ložnici (foto) a rozkoukává se. Bondík nám znárodnil sedačku (foto). Dokonce už ochutnal naší stravu a vyzkoušel i toaletu. Zatím si nestěžuje.

5.7.2010

Zdravím Vás po půl roce,
Z Boba vyrostl pěknej,  statnej kocour. Momentálně si ho mamka vybojovala na chatu (na Klínech), kde pravděpodobně stráví celé léto. Na zimu si ho opět stáhnu do bytu. Chaty si užívá do syta, jen občas se tam vyloupne nějaká malá kočka, od který se ten náš důvěřivej trouba nechá nafackovat a pak si líže rány. Dost nás překvapilo, že když jsme mu vezli s sebou i jeho misku na pití, vůbec z ní nepije. Zkusili jsme jí důkladně vymýt, NIC, koupili jsme úplně novou, NIC. Nejčastěji chodí do kýble v kterým rodiče chladí pití.
   Čača zůstala s námi v bytě. Ale, že by to byla divoška se vůbec nedá říct. Klidná, mazlivá a celkem poslušná. Jen jí stále fascinuje akvárium. Dokáže u něj sedět hodiny.
   Co se týče nemocí, žádnými ani jeden neprošel. Občas má Bobo klíště, ale to se v přírodě dá čekat. (Nepomohl ani sprej proti klíšťatům).

P.S. první 3 foto je Bobo, poslední foto (u PC) je Čača.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář