Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krtek a Johanka

29.3.2015

Dobrý den, paní Černá,
tak s potěšením hlásím, že vše je na velmi, velmi dobré cestě! :-)))
Johanka i Krtík zapadli naprosto perfektně, vyvalují se v pelíšcích, jako kdyby do naší rodiny patřili odjakživa. Johanka se neuvěřitelně mazlí, ducá hlavičkou, vrní, Krtek je také mazlík.
Míša samozřejmě vrčí, ale není to nic hrozného, Krtek ho má více méně na háku :-) a Míša neútočí, což je super. Johanka si ho také moc nevšímá, leží v pelíšku a Míša ji nechá.
Akorát Dorotka je srágorka, ta se jich bojí :-) Ale to přejde, myslím, že se otrká.
No a na závěr perlička pro pobavení - při cestě domů nám v autě oba pokníkavali a asi abychom si to parádně užili, tak se Krtek poblinkal a totálně posrajdil :-)
No, smradu bylo požehnaně, museli jsme jet s úplně staženými okýnky, aby se tam dalo dýchat, a i tak jsem měla obavy, že se přítel pozvrací, protože má na tohle slabší žaludek.
Doma jsem ho musela hned vzít do umývadla a prťku mu umýt, byl zlatíčko, hezky držel, takže OK.
Johanka zatím nebaštila, Krtek je ale pěkná popelnice, sežral půlku misky granulí, vypil celou misku vody a sežral téměř 2 mističky Felixe - na Dorku ani Míšu nezbylo :-)  Míša dokonce stál jen opodál, koukal, jak Krtek baští a ani si netroufl se k misce taky nacpat.
Pořídím nějaké fotky a zase se Vám ozvu :-)
Hezký večer přeje
Jitka Šebestová a spol.

 

2.4.2015

Zdravíme z Chomutova :-)
Teď jen taková bleskovka, večer konečně pošlu fotky a trochu víc se i rozepíšu.
Johanka v pohodě, nudle žádné netečou, funí v normě, prostě jako já, když mám rýmu :-)
Teď se nahřívá na topení, přesně jako naše Kačenka - stejně si říkám, že se holky spolu domluvily, že jí Kačenka z nebíčka poradila, že k vám přijede její milovaný Davídek a aby se k němu hlásila, protože si ji pak odveze domů :-) Přesně tímto způsobem si ho totiž tenkrát před 6 lety vybrala i ona :-)
Baští opravdu jen granule, s masíkem i konzervami mi stále dává košem. Ale co, ne každá kočka má konzervy ráda, náš Míša je na granulích celých 15 let, masíko si dá jen příležitostně.
Naprosto okouzlená jsem ale z Krtka! :-)
Nevím, jak se choval u vás, ale tady se z něj stává pěkný puberťák, lítá, honí myšky, mazlí se, vrká, povídá si se mnou - no prostě ho žeru :-)
Pokusila jsem se tu jeho honičku za myškami vyfotit, večer pošlu fotky :-)
Snaží se dorážet i na Johanku, ale ta moc pochopení nemá, tak to zkouší i na Dorku, tam to do budoucna s lumpačinami vypadá nadějněji :-)
Míša ráno zase cvičně prudil, ale pak se to zase všechno zklidní a fungují všichni vedle sebe v pohodě.
Momentálně tu Krtek teď lítá po bytě, koberečky mu ujíždí pod tlapkami, právě hodil záda ... Vrká, pomňoukává - prostě je šťastný! :-)
Zatím se mějte hezky.
Jitka Šebestová