Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lady

 

5.6.2014

Dobrý den, paní Černá,
 
už to budou skoro 2 měsíce, co jsme si vzali Lady. Možná by Vás zajímalo, jak se jí daří.
 
"Lejdynka", jak jí říkáme - je stále milá, klidná, velmi povídavá, zvědavá, hodná, poslušná a nejvíce hladová.Chuť k jídlu jí opravdu nechybí. Po měsíci pobytu doma a na balkonech si zvykla  i na venkovní terasu, kterou miluje. Vysedává tam s naším Willémem celé hodiny a zkoumá vše, co se dá. Willy už ji přijal (týden byl uraženej, koho jsme mu to "dotáhli"), ale on je velmi hodný a bezproblémový.Často jí olizuje hlavu, ta na něj kouká, jako kdyby se pomátl, ale on takhle čistil i našeho Matýska. Chodí za námi všude po zahradě, jako poslušný psík. Máme už svůj denní režim, takže už ví, co a jak. Zná náš odchod do práce, čas krmení, čas venčení, jak já říkám, zná naše příbuzné, atd ...všem se líbí její holčičí ksichtík.
Ráda si lehá na nohy, což neznáme, vždycky sebou sekne a vrní na našich nohách. To je zvláštnost, kterou neměl žádný náš kocour.
 
Škabadlo používá méně, většinou drápne, kde se jí to hodí. Jinak je v pohodě.
Před měsícem byla u nás doma i paní doktorka, tak je naočkovaná a odčervená a její zdravotní stav je prý dobrý.
 
Věřím, že si u nás již zvykla, že se jí u nás líbí - my pro to děláme maximum.
Máme z ní radost.
 
Zdravíme z Teplic.
rod. Dolejší
 
 
29.12.2014
 
Dobré odpoledne, paní Černá,
 
chci Vám vyřídit pozdrav od Lady z Teplic :)
 
Věřím, že Lejdynka už má svůj domov u nás. Oblékla si zimní kožich a je z ní fešanda. V létě za ní chodilo tolik nápadníků,že jsem žasla, kolik v okolí je vůbec kocourů. Nejraději má sousedovic mourovatýho s bílými podkolenkami - má 1,5 roku. Kde je on, je i ona nebo kde je ona, je i on, je to taková nerozlučná dvojka a náš Willík šel jaksi stranou, no, co chcete, přece jen je to už 14ti letý dědeček a ona je na ty mladší :))
Také už se nežene k miskám jak šílená, ví, že miska je jen její a že jí to nikdo nesní. Nejraději má našeho kluka, ačkoliv je doma zřídka (studuje v Praze) - jakmile se objeví, je z něho vedle. Proč si vybrala jeho, těžko hádat - že by v tom hrál roli zase věk ??? :))
Mne má na ty misky - žrádlo. Moc tomu mazlení nedá. Klukovi skáče na klín, ještě stojí, nás jaksi vynechává... ale je to osobnost, musíme jí tak brát. Ráno chodí se mnou do garáže, vyskočí na ní a kouká, jak odjíždím do práce, zatím nevynechala ani jednou.
V noci je moc hodná, spí, jak dudek. Willy je víc couravej, asi to stáří už nepotřebuje tolik spát.
Pošlu nějakou mms, ať máte o ní představu, jak narostla do šířky :)) ale to dělá ten kožich ...;-)
 
Mějte se hezky Vy i ti vaši chlupatí svěřenci a ať jich máte, co nejméně.
 
Zdravíme z Teplic.
rod. Dolejší
 

Fotografie