Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mája (Tami)

1. 8. 2011

Dobrý den,

tak první den, spíše večer u nás proběhl velmi dobře, Mája ( doma jsme jí začali říkat Tami ) byla úplně v pohodě, okamžitě vylezla z přepravky a šla s dcerou do pokojíčku,  tam vše prošmejdila a ani jí nevadil hluk z hraček ani jejich pády na zem. S kocourem se setkali asi za 5min.co byla u nás doma. Šli k sobě, dotkli se čumáky a kocour odstoupil a začal syčet, dělá to stále jen když příjde k němu hodně blízko, v místnosti jí snese a jen na ní kouká. Určitě to bude chtít jen čas než ho to přejde. Dokonce je to taková dračice, že ho druhý den prohnala po celým bytě, chvílemi to vypadá, že kdo je tu doma déle, je Tami :-) Dobře jí, spí (hlavně ve dne, večer řádí, až se divíme, že je ještě celá - pády z postele, nabourání do zdi- hraje si tak moc, až zapomíná na svět kolem sebe ) chodí do kočkolitu, škrábe se na škrábadle a s dcerou jsou velké kamarádky, nechá si od ní hodně líbit, dokonce spolu i lenoší. Čeho se bojí, tak když slyší venku psa a vysavače, to si zaleze pod dětskou postýlku.

Až budeme mít více fotek, zašleme je.

S pozdravem Janáčková s rodinou

 

 

10.8.2011

 Dobrý den,
 
tak za pár dní to bude 14 dní co máme doma Tami. Je to zlatíčko,hezky jí, dokonce se v žraní zklidnila, ze začátku úplně šílela a snědla vše, co měla v misce a ještě chodila kocourovi do misky, teď dostane misku (dělá to jen při druhém podání jídla) a sní si jen část a zbytek dojídá postupně, dokonce už nechodí ke kocourovi. Je to na ní znát, že přibrala, tak až půjdeme na očkování, dodatečně vám napíšu kolik váží, na ruce je už znát, že jí držíme :-) S dcerou je stále v pokojíčku a hraje si se všemi hračkami, a to se dceři moc líbí. I s kocourkem udělali velký pokrok. Syčení ustalo během 4. dne, ale k sobě šli asi tak 7. den, navzájem se očichávají, honí se, ale stále jen Tami kocourka, ten jí to za tu dobu oplatit jen jednou :-) dokonce už u sebe i leželi a když přijdeme domů, už nás oba vítají u dveří. Posíláme tedy pár fotografií, abyste viděli jaký udělali pokrok.
 S pozdravem Janáčková s rodinou
 

 

30.12.2011

Dobrý den,

po dlouhé době o sobě dáváme vědět. V červenci tohoto roku jsme si od Vás vzali Máju (Tami). Tami je úžasná, hodně se uklidnila, s dcerou si stále hraje a s kocourkem jsou velký kamarádi. Ze 2,5 kg jsme na váze 4,2 kg, moc jí chutná. Zasíláme Vám pár fotografií.

A také

Přejeme Vám v Novém roce 2012 hodně zdraví, štěstí, úspěchů a aby Vaše O.S. Mostecké kočky našlo pro všechny kočičky nový domov.

S pozdravem Janáčková s rodinou                                 (posledních 6 fotek)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář