Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maryška

7.3.2013 - od kamarádky paní Kristýny

Dobrý den :)
Byla jsem se na ní podívat v neděli a je úplně skvělá. Když jsem přišla do bytu, tak si držela odstup, ale nechala se trosku pohladit. Pořád za námi chodila a kontrolovala
nás, ráda leží u topení, na gauči a nebo na židli či lavici u jídelního stolu. Pak za mnou i sama chodila a otírala se hlavičkou a dokonce jsem si mohla dovolit ji asi půl hodiny hladit, když se válela na židli. Je to mazel. Kristýna vyprávěla jak to bylo během prvních dnů a musím říct, že si opravdu rychle zvykla. Večer po příjezdu byla vyplašená a zalezla si. Druhý den byla už v pohodě, v noci stihla prošmejdit byt :) a třetí den se už mazlila... Dokonce má pro Vás i nějaké fotky, jen čeká až bude mít každou jinou :) Spí spolu v posteli nebo se válí u televize a Maryška leží vedle nebo na prsou.
Nebojte se připomenu Kristýně aby se co nejdříve ozvala :)
Tady je jedna z prvních fotek na okně :)
Přeji hezký den
Radka B.

 

8.3.2013

Dobrý den,
omlouvám se, ale nebyl čas se nějak ozvat. Kočička se má u nás dobře, je úžasná !
Třetí den tu byla jakoby tu s náma byla od narození. Už jsme ostříhali drápky 4. den a ani necekla, papá pořád hodně ,ale to se snad časem srovná, až zjistí, že jí to tady nikdo nesní...:oD K mojí holčičce je taky super, jen nesmí malá běhat po bytě jak pominutá...to tu pak lítají obě a je tu dobrej sajgon.
S pozdravem Kristýna P.

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář