Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maxík

1.3.2011

Dobrý den !

Tak zítra mám Maxíčka 14 dní ! Mám z něj radost, protože mi poskytuje hodně lásky a já jemu taky. Ani jsem si nemyslela, se za tak krátkou dobu přispůsobí moji domácnosti. Moc se mu věnuji, taky to moc vyžaduje, nehne se odemne, chce stále mazlit a papat. Mám ho moc ráda. Spinká se mnou v posteli a i v noci si vyžaduje trochu mazlení. Mě to nevadí, že mě budí, protože vím, že mě má rád a je šťastný, že je se mnou. Přinesl mi do mého bytu lásku a já mu ji vracím, je moje láska a jen si přeju, aby nám hodně dlouho vydržela.

Ema F.

 

13.3.2011

Tak zítra budu mít Maxíčka už měsíc. Uteklo to jako voda.
Máme se moc rádi, je to moje veliká láska a už nebude potřebovat další injekci proti plísni. Už  mu pěkně zarůstá kožíšek, každý den ho několikrát češu (to miluje) a je to vidět. Taky začíná línat, ale už to bude v pořádku. Jsem moc ráda. Jenom to papání, jemu tak chutná, že se asi rohodl, že mě finančně zrujnuje.Jakmile vstanu a jdu do kuchyně, je u misky dřív, než já a loudí pískáním. A já nemám to srdce, abych mu alespoň trošku do misky nedala.  Přála bych vám vidět ráno v 6 hodin, co vyvádí v posteli. Ten mě tak mazlí, mazlí, mazlí, že mi nic jiného nezbývá, než vstávat a mazlit zase jeho. Nemáte představu, jak ho miluju a on mě. Nikdy by mě nenapadlo, že bude tak miloučký a hodný. Pro samou lásku nemám čas ani malovat, je pořád u mě a musím ho překračovat. Získala jsem jeho absolutní důvěru, už se nebojí ani návštěv (jen zvonku). Byla to šťastná volba si Maxíčka vzít. Jsme šťastná dvojka.
Zdravím  vás i kočičky a přeji jim,aby našly takový domov,jako Maxíček.

Ema F.

 

8.8.2011

Dobrý den,tak už mám Maxíčka půl roku.Toto uteklo!!
Váží 5.40kg tak se ani moc nespravil,ale papá pořád stejně dobře a to mám radost.Sice by měl mít o dost míň, ale já to neumím mu nedat. Když není po jeho, tak chodí a pořád loudí a je sním k nevydržení. Dávám mu po troškách, ale v celku sbaští to samé. Jinak mňouká a pořád za mnou chodí a já to nevydržím. Jinak se mnou chodí všude i když se jdu v noci vyčůrat. Je to sním " p e k l o", ale je to můj mazlík rozmazlenej, proto ho mám tak ráda, ale na  klín nechce. Chovat v náručí to ano. V noci se ke mě natulí a když se otočím, tak zase přeleze ke mě.
Zatím ještě nemaluju, ale už se chystám. Musí spinkat, jinak mě pomáhá a plátno je samý chlup. Ach jo.
Tak se mějte hezky a zdravím já a Maxíček

 

 

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář