Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miky

12.12.2016

Zdravím a posílám první hlášení ! J

Cesta domů byla bez problému. Miky byl srandovní. Když jsme se s Chrisem bavili, tak hrozně mňoukal. Jakmile jsme ztichli, tak se taky odmlčel.

Pak  stačilo říct „Miky, jsi tam ?“ a ozvalo se „mňauůůů“. Srandista.

Doma jsem ho nechala chvíli v přepravce. Všichni, mimo Bubouše, se na něj přišli podívat. A až na Miu všichni v přátelském duchu. Bubu se usadil na stole a začal číhat. Mia se šla podivat na Mikyho, hrozně mu zasyčela do obličeje a odšotloušila číhat k Bubu na stůl.

Mikyho jsme vypustili, přikrčeně to tu obešel a zalez pod gauč. Dala jsem mu tam žrádlo, vodu a za gauč jsem nainstalovala malý záchod. Prášek jsem mu obalila paštikou, abych ho zbytečně nestresovala. Zmizel v něm okamžitě.

Pod gaučem Miky setrval víceméně 24 hodin. Včera večer na krmení vylez a od té doby šmejdí. A hledá něco k jídlu. Neustále. Takhle nenažranýho kocoura jsem ještě neviděla.

Ráno sežral svoje, ostatní kocouři měli taky dožráno, ale Bafik, náš anorektik, samozřejmě něco v misce nechal. A to bylo radosti ! Miky se do misky ponořil a vypadal, že je odhodlán jí komplet vyžrat. Bafik se přišel podívat co se děje, sedl si vedle Mikyho a celý to trochu deprimovaně sledoval. Misku jsem zabavila a Baf jí dostane až Miky usne.

Bubu a Mia na něj zkusili svoje „špinavý triky“ ale moc to nefungovalo. Miky se jich nebojí, on je dokonale ignoruje. Není agresivní, nesyčí, neutíká, prostě si jich nevšímá.

Bubu je z toho chudák celej špatnej. Normálně by už spal, ale teď mi tu sedí na stole a tváří se rozpačitě.

Boleček a Citrón se chovaj přátelsky a Bafik taky. Ten až moc. Včera celou dobu chodil za Mikym, nos zarytej v jeho zadku. Miky nevypadal, že mu to nějak zvlášť vadí, takže dobrý.

S Matějem se zdvořile ignorujou. Ráno do sebe víceméně vrazili na rohu lednice, každý přícházejíc z jiné strany. Proběhlo tam džentlmenské kočičí „ježiš pardón“, pak se oba otočili a vrátili se odkud přišli.

Nemám zatím moc fotek. Miky je hrozně aktivní a nechce pózovat. Budu číhat a jakmile se někde usadí a bude dobře vypadat, pokusím se ho zvěčnit.

Zatím se mějte.

Eva

 

 

Fotografie