Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nikinka

8.12.2012

Dobrý večer,

tak Vám konečně posílám pár fotek Nikinky, nebylo jednoduché nějaké vybrat, protože ta naše holka chvilku neposedí, takže je potom vždycky na fotce rozmazaná. Ucho už má úplně v pořádku, ještě nějakou dobu jsme kapali ten Otopet a čistili, což se ze strany Nikinky neobešlo bez pořádného vřískotu:). S Maxem už jsou sehnaná dvojka, každý večer spolu leží na gauči a vzájemně si myjou kožíšky a hlavně uši. Ze začátku Nikinka moc nechodila do postele a v noci řádila, ale teď už si úplně zvykla, že se v noci spí (nejradši mně u nohou). Jen večer před spaním se spolu vždycky pořádně proženou po bytě a škádlí se. Pořád jí moc chutná, ani si moc nevybírá, chutná jí vařené kuře, ryba, ale z masíčka jednoznačně vede krůta. Jinak zbožňuje konzervy od ShinyCat a puding pro kočky:). Někdy vyvádí a skáče tak, že padá na čumák, ale je celkem obratná, takže žádné vážné pády:).

Mějte se hezky, s pozdravem

Lenka Knoblochová a kočičí smečka

 


 

23.4.2013

Dobrý den,
tak se po delší době ozývám a posílám pár nových fotek Nikinky. Sedí vedle mě a samozřejmě mi asistuje a sleduje, co o ní napíšu:-). Je to úplné zlatíčko, pořád by se mazlila nebo by si hrála. Prohání tady míčky a řádí s kulodráhou, je to dračice. Taky jsme zjistili, že miluje vodu. Jak se pustí voda z kohoutku, tak hned musí být u toho a už si ráchá packy. To ani nemluvím o tom, jak se jí líbí napuštěná vana. Já jen vždycky trnu, aby mi do ní neskočila:-). Jinak pořád jí moc chutná, docela dost toho spořádá, ale je to pořád takový hubeňour. Doufám, že se máte dobře vy i vaše kočičky a všechny vás zdravíme.
Lenka Knoblochová, Nikinka a Maxík.
 
 
27.9.2013
 
Dobrý den,

posílám pár nových fotek Nikinky a moc vás všechny zdravíme.Nikinka se má dobře, prospívá, pořád dělá samé lumpárny a vylomeniny.
Pěkně jsme jí rozmazlili a ona si nás omotala kolem tlapky, jak už to všechny kočky umí. Když se jí něco nezdá nebo se dožaduje pozornosti nebo chce něco dobrého na zub, tak spustí pořádný jekot, to ona umí velice dobře:). Je pořád hrozně hravá, chová se a vypadá jako koťátko:).
Brzy se budeme stěhovat do domu se zahradou, takže si bude moci užívat procházky v trávě a špláhání po stromech, ale jenom pod dohledem, samotnou bych ji v žádném případě nepustila. Tak doufáme, že se jí a jejímu parťákovi Maxíkovi bude nové bydliště líbit a rychle si zvyknou a přijmou nový domov. Mějtě se hezky, Lenka Knoblochová.

 
 

Nikinka 2

Datum: 7. 10. 2013
Fotografií: 6
Složek: 0
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Malá Mao

(Evča, 28. 5. 2013 21:27)

Ahojky, pravidelně sleduji život kočiček, které jsem přivezla do mosteckých koček včetně malé Mao, nyní Nikinky. Jsem moc moc ráda, že je jí dobře a jak je krásná. Tady na vsi byla opravdu chudáček a myslela jsem si, že se ze stavu, v jakém byla, už nedostane. Jen mi prosím písněte, jestli slyší nebo má poškozený sluch? Vypadalo to s ní v jednu chvíli hodně špatně, ale vyrostla z ní krásná kočička a dojímá mě, jak moc se jí v životě daří. Držím palečky a moc děkuji :-) Evča z Vrskmaně

Re: Malá Mao

(Eva K., 31. 5. 2013 14:13)

Sluch bude mít určitě poškozený, možná něco málo slyší,ale ve sdružení spala dokud na ní někdo nešáhnul, nevěděla, že tam někdo vůbec je, zkoušela jsem i tleskání nad hlavou a nic. Pěkně nám prokoukla a je z ní moc hezká kočika.