Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rose (dříve Kačka)

Dobrý večer.

Tak konečně mám vše hotovo a mám chvilku vám napsat o té vaší naší holce :o)))

Snad se na nás nebudete zlobit, ale s příchodem do nového domova dostala Kačka i nové jméno, takže jí teď říkáme Rose (rous). Máme z ní opravdu radost, seznamování jde mnohem lépe, než jsme vůbec doufali. Nejúžasněji jí přijal náš kocourek Rubby, který je z ní dokonale „na větvi“ :o))) Naše Lissa kolem Rous chodí zatím po špičkách, ale myslím, že to bude trvat jen pár dní a budou také kamarádky. Před klukama (pejskama) se zatím schovává, jak jí velí instinkt, ale vždy jen na chvilku a pak se zase osmělí a pokračuje v průzkumech. No a u potkanek dnes seděla celé odpoledne a pozorovala je :o))) Chtěla jsem jí tam vyfotit, ale byl to nadlidský úkol, protože jak sem se k ní přiblížila okamžitě si přestala potkanek všímat a hrnula se ke mně hladit. Tak snad se ještě poštěstí. Tak posílám alespoň pár foteček, jak jsme si hráli s pírkem :o)))

O víkendu vám zase napíšeme, jaké jsme udělali pokroky, a snad už budou i nějaké fotečky na kterých bude Rousinka s novými kamarády.

Mějte se moc krásně! A všichni si tu přejeme, aby se vám stýskalo co nejméně a hřálo vás u srdce to, co jste udělaly pro jednu přenádhernou kočičí slečnu i pro nás. Protože nebýt vás kdo ví, jaký osud by jí čekal…

Dobrou a pozdravy vám a vašim zvířátkům :o)))

Linda, David, Rose, Lissa, Rubby, Nero, Ares, Charlottka a Polárka