Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šimon a Wendy

17.4.2015

Posíláme pozdravy !

 Všem kočičkám se daří dobře :) 
Wendy - každý den nás překvapuje. Den ode dne je drzejší. Miluje kuchyňskou linku a všechno, co se dělá v kuchyni jí zajímá. Když právě nešmejdí, spí. Když se chystám ke spánku, jde mi dát pusinku, pečlivě mě celou očichá a schoulí se na rohu postele. S ostatními členy vychází v míru a nevyhledává spory ani vztahy. Jen jí stačí, když se může k někomu přitulit. Co Vendulku nejvíc baví, je jídlo. Šimon - Šíma je nezdolný mazlík, který na všechny dává pozor. Rozený pečovatel. Když je krmení, s Vendulkou se nejvíc derou k miskám. Vůbec není konfliktní, rád si pohraje, ale spíš vyhledává klín nebo postel. Naučil se novou žebrací metodu. Stojí na stole, zadívá se na člověka a potom ho tlapkama vezme kolem krku. Nezapomene dát pusinku.
 Naši původní domácí mazlíci Kulička s Kačenkou mají mezi sebou pořád pevné pouto. Šimona s Vendulkou tolerují dobře, jen Kačenka je trochu rezervovaná vůči Vendulce.
 Adoptovali jsme ještě dva kočičí kluky. Jeden byl vyhozen na ulici po té, co se majitelé stěhovali. Dali jsme mu jméno Fellíny, na které okamžitě poslechl. Miluje jídlo a spánek. To znamená, že ani nevíme že ho máme. Váží téměř šest kilo a mám obavu, že si Vendulka zakládá na stejnou váhu. Potom máme Moriartyho, který nám byl darován. Majitelé přišli o práci a už si nemohli dovolit živit kocoura. Byla jsem upozorněna na jeho mimořádně ostrou povahu, ale jak jsem zjistila, důvodem byl stres. Morínek snese všechny, ale ignoruje Vendulku. Dnes si dali poprvé nos na nos. Zajímá mě vývoj jejich vztahu. Myslím, že jen potřebují víc času.
Jsme moc rádi, že máme partu chlupatých kamarádů. Nedala bych je za nic na světě. Každý mázvláštní charakter, ale všichni jsou hodní a mazlíci. Když se k nim umí člověk dobře chovat, všechno umí vrátit i s úroky. Jen je mi líto, že většina z nich musela nejdřív prožít útrapy. Teď se jim to snažíme vynahradit. 
Jsme rádi, že jsme si vzali Wendy=Vendulku a Šimona. Jsou to fajn kamarádi.
 

Fotografie