Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krtek, 8 let, očkovaný, odčervený, kastrovaný, do bytu

29. 3. 2015

ObrazekTento černý kocourek je dnes spokojený v bytě, dříve však žil venku a při rvačkách s kocoury přišel o levé oko a horní špičáky. Dnes je to ale velký mazlík, nikdy se nepere, má rád pozornost, pořád se otírá o nohy, nastavuje se pod rukou. Vhodný je do klidnější domácnosti, spíše ke starším lidem. Uvítal by i nedominantního kočičího spolubydlícího, je zvyklý na kočky okolo sebe, je společenský a nekonfliktní. Rád papá a čistotnost je u něho samozřejmostí. Umí škrábat na škrabadle. Dne 19.9.2009 mu bylo odstraněno nefunkční oko, které dělalo problémy.

 ObrazekPřed operací oka a po operaci

Krtkovi pořád oko hnisalo a měl určitě i bolesti, proto jsme se rozhodli oko odstranit, stejně bylo nefunkční. Dne 19.9.2009 byl Krtek operován a operace se zdařila, Krtek je fešák :)

Krtek se konečně dočkal :) Po dlouhých letech u nás, kdy už jsme ani my nedoufali, odjel s moc milou rodinou, které se zalíbil. Spolu s ním od nás odjela i kočička Johanka. Jejich novým domovem bude byt v Chomutově, kde už žijí dvě starší kočičky.

Zprávy a fotky z nového domova Krtka ve fotogalerii.

Na Krtka do doby než našel nový domov přispívala rodina Laukova s kočičáky Matýskem, Madlenkou a Kesinkou částkou 300,-kč měsíčně. Děkujeme!

ObrazekAdoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz

                                                                                                                                           

 

Náhledy fotografií ze složky Krtek a Johanka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krtek

(Elen Maňasová, 15. 10. 2009 0:11)

Jedinečné jméno, mám inspiraci. Nemít depozitum, okamžitě Krtka beru :-) V našem depozitu je několik takto "postižených" kočiček, dokonce i kočička slepá a všechny se orientují v životě lépe než já:-) Nemají také žádné problémy s jinými kočkami, což mne velice překvapilo a potěšilo. Samozřejmě nepouštíme je ven.