Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabídka koček

Příspěvky

Abby, nar. v dubnu 2014, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

25. 11. 2014

AbbyPolodlouhosrstá kočička Abby a její čtyři sourozenci žili se svojí maminkou Týnou v Mostě na ulici u bloku 518. Prakticky denně tam na ně místní děti pořádaly hony, ale jen díky křovinám, ve kterých se schovávali, je nechytly. Koťátka byla u mě delší dobu zalezlá, všechna byla velmi plachá a vylézala pouze v noci. Bylo velmi těžké se k nim jen přiblížit, ihned všichni zmizeli ve svém útočišti a pak několik hodin raději nevylézali. Jejich maminka se první hodiny po přinesení z venku velmi mazlila a podle toho jsem nabyla dojmu, že je to mazlivka, jenže všechno bylo jinak. Další dny už jsem na ní nemohla ani sáhnout, syčela a prskala, sekala po mě drápky. Takže její děti si z ní zřejmě braly příklad a chovaly se ke mě stejně. Protože ale nejplašší ze sourozenců Nugetka a maminka všech Týna byly již umístěny, zbytek rodinky se ke mě začal chovat uvolněněji. Abby má moc ráda pohlazení, ovšem nejlépe si to užívá při hromadném papání nebo když jí načapu rozespalou v pelíšku. Pak se natáčí a ukazuje, kde by byla ráda podrbána. Je to velmi společenská kočička, na nikoho nesyčí, s nikým se nepere, proto by uvítala v novém domově nedominantního kamaráda, aby si měla s kým hrát. Abby má nádherný ocásek, za který by nemusela stydět ani třeba mainská nebo sibiřská kočka. Taky ho umí náležitě nosit, používá ho skoro jako boa smiley. Je hodně malé postavy, její maminka je taky malá. V jídle není vybíravá, ráda vyzkouší nové granulky nebo kapsičky či konzervy.  Nový majitel by měl být trpělivý, Abby ho zanedlouho odmění svou přítulností, která u mě v hejnu koček teď nějak zaniká. Ovšem ve společnosti jedné nebo dvou koček i ona bude mít šanci dostat se ke svému páníčkovi  častěji, než je to u mě, kdy já jsem ve věčném obležení těch nejdrzejších koček, které mě chtějí vlastnit.

Další fotky Abby ve fotogalerii. 

V případě zájmu o Abby volejte na tel. 608 807 364.

Kočičku Abby virtuálně adoptovala paní Edita Janoušková. Až do jejího umístění jí bude podporovat 100,-kč měsíčně. Děkujeme !

Kočičku Abby virtuálně adoptoval pan Zdeněk Malinský. Do doby než najde nový domov mu bude posílat 100,- Kč měsíčně. Děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Nabídka koček | Fotografie: Abby | Komentářů: 0

Anička, nar. v květnu 2013, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

28. 11. 2013

AničkaAnička dcerou kočičky Johanky, která byla kdysi zřejmě vyhozena na ulici. Soudíme tak podle její mírné povahy, kterou zdědily i její děti. Anička je malá a štíhlá kočička. Je milá, mírná a klidná, neskáče po výškách. Když si jí dlouho nikdo nevšímá, upozorňuje na sebe slabým mňoukáním. Ráda se s lidmi mazlí a hodně vrní. Nechá se nosit v náruči nebo usne na klíně. Je naprosto bezproblémová, s každou kočkou si rozumí, je nedominantní. V novém domě uvítá hodného kočičího kámoše nebo kámošku, aby jí nebylo samotné smutno. Moc si nehraje, takže druhá kočička může být klidně staršího věku.

Další fotky Aničky ve fotogalerii.

V případě zájmu o Aničku volejte na tel. 608 807 364.

Kočičku Aničku virtuálně adoptovala paní Edita Janoušková. Až do jejího umístění jí bude podporovat 100,-kč měsíčně. Děkujeme !

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Nabídka koček | Fotografie: Anička | Komentářů: 0

Kulička, nar. v červenci 2013, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

8. 10. 2013

KuličkaKulička se narodila černé kočičce žijící venku v křoví. Na její černé srsti se rýsují moury, na boku má sem tam v černých i bílé chloupky. Je moc hodná a ráda si hraje s koťaty. Miluje mazlení a hodně nahlas vrní. Je také dost zvědavá, pořád jí máme v patách. Čistotnost a škrábání na škrabadle je u ní samozřejmostí.

V případě zájmu o tuto kočičku volejte na tel. 608 807 364.

 

Kuličku virtuálně adoptovala paní Jíťa a její kočička Leela. Než najde nový domov, budou jí podporovat částkou 150,-kč měsíčně. Děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail : info@mosteckekocky@.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Nabídka koček | Fotografie: Kulička | Komentářů: 0

Tygřík, nar. 2011, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

7. 6. 2012

TygříkTygřík je hodný kocourek, jen moc nevěří lidem. Hlazení mu nevadí, ale zpočátku pořád kouká, aby mu někdo neublížil, při rychlejších pohybech mhouří oči a uhýbá, někdy uteče. Na klín už vůbec nechce. Má rád drbání na bradičce a nad ocáskem. Jeho oblíbeným místem je balkón, kde stráví za hezkého počasí klidně skoro celý den a spí se mnou kolikrát i v posteli, protože ležící člověk mu vůbec nevadí. Měl by přijít do klidnější domácnosti, kde je už hodná, hravá a nedominantní kočka. S dalšími kočkami je kamarádský, bezkonfliktní a čistotný, kočičí WC používá bez problému.

Kocourek je po staré paní, která musela do LDN a Tygřík i jeho pět kamarádů muselo v mrazu do garáže u domu, kde je krmila kamarádka staré paní. Sousedé si ale brzy na kočky začali stěžovat na úřadě, a tak musely všechny pryč, protože hrozilo, že jim někdo z nich  ublíží. 

Tygřík měl několikrát po sobě problém s čůráním, mysleli jsme, že má zánět močového měchýře. Nakonec se zjistilo, že má sklony k oxalátovým kamínkům, které se v měchýři vytvářejí, a proto musí papat speciální dietu.

Máte o Tygříka zájem ? Volejte na tel.: 608 807 364

Další fotky Tygříka ve fotogalerii.

Agátka Nováková z Jirkova bude přispívat měsíčně na kocourka Tygříka částkou 200 Kč. Děkujeme!

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  info@mosteckekocky.cz

 

 

 

 

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Nabídka koček | Fotografie: Moureček | Komentářů: 0

Lordík, nar. 2011, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

29. 3. 2012

LordíkKrásného mourovatého kocourka jsme objevili na místě, kde občas krmíme kočky. Seděl opodál, smutně koukal a mňoukal. Pokusili jsme se ho odchytit a podařilo se. Lordík si zvykl na lidi, nechává se hladit, dokonce nás u dveří vítá. Kdysi se hodně bál stojícího člověka, protože někdo takový mu připomínal toho, kdo se mu snažil ublížit. Dnes, pokud jdu moc rychle, taky zbystří, ale jen málokdy uteče. Pokud si sednu, přijde a mazlí se. Když si lehnu, hned je u mě, přitulí se, natáhne a vyžaduje drbání. Má rád masíčko a paštiky, a přestože dost baští, má pořád nádhernou štíhlou postavičku. S ostatními kočkami je nekonfliktní, rád se přidá ke hře. Škrábe na škrabadle a je velmi čistotný.

Máte o Lordíka zájem ? Volejte na  tel.: 608 807 364

Další fotky Lorda  ve fotogalerii.

Lordíka virtuálně adoptovali paní Jitka a pan Radek Kurkovi. Měsíčně ho budou podporovat částkou 200,-kč. Děkujeme !

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Nabídka koček | Fotografie: Lordík | Komentářů: 0

Vigo, nar. 2009, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

14. 3. 2010

VigoMouratotečkovaný Vigouš byl nalezen ve sklepě domu, kam sám nemohl vlézt, jelikož okna jsou trvale zavřena a na schodech vedoucích do sklepa je pletivo, jediná cesta tam je výtahem... K lidem je přítulný, mazlivý a vrnivý. Bohužel, nechá se hladit nebo podrbat jen chvilku, pak výhružně zasyčí nebo zavrčí, a když dotyčný nereaguje a hladí dál, kousne ho nebo sekne drápy. Ostatní kočky mu nevadí, ale někdy na něj přijdou lovící choutky. Vyhlédne si svou oběť a rád se baví jejím sledováním a následným lovením a bitím. Naštěstí se toto už neodehrává nijak často, dříve to bývalo častější a Vigo musel být v mé nepřítomnosti od koček odděleně. Nejlépe si vyhraje s kocourem Tyčkou, s ním se nikdy nepral. Menší pejsek by mu nevadil, s ním se i mazlil. Miluje vodu, hodiny vysedává na okraji vany a pozoruje kapičky stékající z kohoutku do umyvadla, pokouší se je chytat. Několikrát už taky spadl do vody ve vaně, jemu to však nevadí, otřese se a znovu vyskočí na okraj vany kvůli svým kapičkám.

Vigouš měl problém se struvity, ale papá už delší dobu granule Purina Cat Chow Urinary a od té doby nemá problém.

Další fotky Vigouška ve fotogalerii.

Máte o Viga zájem ? Volejte na  tel.: 608 807 364

Na Vigouše, do doby než najde nový domov, přispívá paní Eva Procházková částkou 200,- kč měsíčně. Tímto i děkuje paní Kamile Hráchové za seznámení s akcí Strom splněných kočičích přání. Děkujeme

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Nabídka koček | Fotografie: Vigo | Komentářů: 0

Nevybrali jste si zde kočičku ?

9. 5. 2009

 

Nevybrali jste si zde kočičku ?

Podívejte se také do Přednabídky, Nabídky koček jako jedináčkůNabídky koček od dalších osob 

 

 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4