Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov

Příspěvky

Leontýnka, 2 roky, odčervená, do bytu

1. 9. 2012

LeontýnkaChtěli byste zažít situaci, že na vás někdo zazvoní, vy otevřete dveře od bytu a za nimi na zemi stojí dvě přepravky a v každé kočka ? Paní, které se to stalo, má doma už šest koček nalezených na ulici. Protože bydlí v přízemí a její kočky jsou tak na balkóně dost na očích, možná si majitel dvou koček myslel, že se jich také ujme. To ale nepřicházelo v úvahu. Bohužel bývalému majiteli kočky nestály ani za to, aby napsal na lístek alespoň základní informace o nich.

Leontýnka má krásně stříbrný kožíšek. Je mazlíček, který ale nesnese další kočky, napadá je. Nejspíš by chtěla žít jako jediné zvíře u nového majitele. Je velmi čistotná.

Leontýnka se dočkala poměrně brzy. Přijela si pro ní panička, která chtěla kočičku jen jednu a Leontýnka jí padla do oka. Budou spolu bydlet v bytě v Mostě.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

Kocourek, 4 měsíce

24. 8. 2012

Z Nabídky koček od dalších osob

kotě18.8.2012 někdo odložil u obchůdku U kocoura v Chomutově asi 4 měsíce starého kocourka.
Je čistý, dobře živený a velmi hravý a mazlivý. Určitě ho měl někdo doma a zbavil se ho. Hledáme pro něj nový domov.
Pokud by měl někdo zájem, může zavolat na mob. 608961270.
 

Kocourek byl umístěn

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

Roxy, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

17. 8. 2012

RoxyRoxy se narodila venkovní poloplaché kočce. Ona sama je však velmi přítulná a mazlivá, také hodně zvědavá, u všeho musí být. Má nádherně hebounký kožíšek. Vzhledem k tomu, že ostatní kočky moc nemusí, mohla by žít i jako jedináček.

Kočička Roxy se konečně dočkala nového domova. Přijel si pro ní mladý sympatický pár z Klášterce nad Ohří. Roxy bude u nich rozmazlovaným jedináčkem.

 Fotky z nového domova Roxy ve fotogalerii.

 

 

Roxy až do jejího umístění podporoval částkou 150,-kč měsíčně pan Martin Holič. Děkujeme

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Roxy | Komentářů: 1

Čudlík, 1 rok, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

26. 7. 2012

 

ČudlíkČudlík pobíhal po sídlišti, kde ho manžel naší známé odchytil, protože neměl to srdce ho tam nechat. Je rád ve společnosti dalších koček, hraje si a dovádí. Při mazlení s člověkem hlasitě vrní. Papá jako za čtyři kočky, miluje kapsičky a malé konzervičky, při přípravě jídla pro kočky vše komentuje. Je čistotný, škrabe na škrabadle. 

Pro Čudlíka si přijela slečna z Prahy, bude bydlet v bytě spolu s krásnou bílou kočičkou.

 

Čudlíka virtuálně adoptovali paní Eva s přítelem Chrisem a jejich kočičí smečkou. Měsíčně mu posílali 300,- kč. Všem moc děkujeme

 

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

Chucky, 2 roky, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

24. 7. 2012

 

ChuckyModrý kocourek Chucky byl vyhozen na ulici lidmi, kteří se odstěhovali. Asi se jim do nového domova nehodil. Venku byl hodně plachý, nenechal se pohladit, nikdo se k němu nemohl nikdy ani trochu přiblížit. Vyhozen byl kolem vánoc a zimu přežíval pod auty na parkovišti nebo v křoví, stejně jako jiné kočky. Po odchytu a ubytování k nám byl byl velmi nedůvěřivý,zalezl do připravené boudičky a tam byl po celou dobu schovaný, dokud jsme neodešli. To trvalo několik dní. Postupně se ale osměloval a dnes se mazlí i s cizími lidmi. Je velký mazlík, pořád se otírá o nohy, takže by byl vhodný k člověku či lidem, kteří nejsou celý den v práci, a kteří by se mu velkou část dne věnovali, jinak by brečel za dveřmi. Ostatní kočky se mu nelíbí, dokonce je napadá, zřejmě ze žárlivosti, měl by žít pouze jako jedináček. Chucky je velmi mohutné postavy a hodně a rád papá kvalitní papání. 

Chucky se konečně dočkal. Odjel do bytu do Třebívlic ke dvěma mladým lidem, u kterých bude opečovávaným zvířecím jedináčkem.

Fotky Chuckyho z nového domova ve fotogalerii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Chucky | Komentářů: 0

Bertík, 1 rok, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu i domku s výběhem

22. 7. 2012

BertíkKocourek menšího vzrůstu je po staré paní, která musela do LDN a Bertík i jeho pět kamarádů muselo v mrazu do garáže u domu, kde je krmila kamarádka staré paní. Sousedé si ale brzy na ně začali stěžovat na úřadě, a tak musely všechny kočky pryč, protože hrozilo, že jim někdo z nich  ublíží. Bertík je mírný kocourek, bojí se cizích lidí, ale pohladit se nechá, nesyčí. Je zvyklý žít v bytě, je velmi čistotný, vzorně používá kočičí WC. Byl by vhodný i na lovení myšek u domku, kde by měl zajištěnou mističku granulí denně a pelíšek někde v teple - kotelně, prádelně. S ostatními kočkami si rozumí, hraje si s nimi, je velmi společenský a naprosto bezkonfliktní.

 Bertíka si vybrala mladá rodina z Mostu, ve které žije mimo andulek, morčátek, osmáka a hodného pejska i šestiletý kocourek Matýsek. V útulném a čistém bytečku se nám velmi líbilo i pěkně vyřešené zabezpečení balkónu.

 

Fotky z nového domova Bertíka ve fotogalerii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Bertík | Komentářů: 0

Můra, 7 měsíců, očkovaná, odčervená, kastrovaná, do bytu

13. 7. 2012

MůraMalou mourinku máme od hřbitova, kde se zrovna chystala přejít silnici. Neutekla před námi, naopak se začala mazlit a pak při odjezdu nám utíkala za autem a mňoukala, takže jsme jí naložili. Byla neskutečně vyhladovělá, v depozitu pak běhala při krmení koček od misky k misce a nevěděla, ze které by jedla dřív, i když ve všech bylo to samé. Vychrtlá vyloženě není a ani nebyla, ale pár deka určitě přibrat potřebuje, což při její žravosti určitě brzy dožene. Je mimořádně milá až vlezlá, pořád všude šmejdí, všechno jí zajímá, v kuse něco žbrblá a taky dává pusinky. Poslední dobou je nervózní z ostatních koček, nemusí je.

Můra odešla do nového domova. V bytě v Mostě bude bydlet s mladou rodinou a milou fenkou, která se s kočičkami ráda kamarádí. Chování Můry v depozitu napovídalo, že by chtěla být jedináček, tak snad bude takhle šťastná.

Zpráva a fotky z nového domova.

Můru měla virtuálně adoptovanou paní Michaela Beracková. Do doby než našla nový domov jí podporovala částkou 200,-kč měsíčně. Děkujeme

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Můra | Komentářů: 0

Nelinka, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

10. 6. 2012

ObrazekNelinka jako malé koťátko pobíhala v areálu nemocnice a žebrala s ostatními kočkami jídlo. Je to velmi mírná a hodná kočička, nekouše, neškrábe, nesyčí, jen zvědavě vše zkouší a pozoruje. Vhodná k další kočce, je velmi hravá a společenská. Čistotná.

Nelinka našla nový domov v bytě v Jirkově u mladého sympatického páru se dvěma kočičkami a pejskem.

 

Fotky z nového domova Nelinky ve fotogalerii.

 

Nelinku až do jejího umístění podporovali částkou 200,-kč měsíčně Ida a Zdeněk z Mariánských Lázní. Děkujeme

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Nelinka | Komentářů: 0

Ally, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

9. 6. 2012

00-188.jpgAllynka s bráškou Pixíkem žili u paneláku, kde sedávali na chodníku i silnici a lidé si je brali do rukou. V den odchytu jsme byli svědky, jak na ně dvě malé holčičky najížděly svými kočárky s panenkami. Jejich babička na to jen beze slova koukala :( Oba kočičáci byli hodně nastydlí a pořád schoulení (viz fota v galerii). Vyléčili jsme je a Pixík už našel nový domov. Ally je pořád ještě trošičku plachá, pohladit se nechá jen u jídla, když leží na škrabadle nebo v posteli. To si pak drbání a hlazení užívá, točí se na zádech dokola a vrní. Potřebovala by k někomu, kdo se jí bude věnovat a po čase z ní určitě bude veliký mazlík. Je to jinak velmi společenská kočka, hraje si s koťaty, miluje prolézací tunel, ze kterého na ostatní číhá. Málokdy spí sama, vždycky si najde nějakou kočku a přitulí se k ní. Akorát moc nevyrostla, postavou připomíná pětiměsíční kotě. Z papání dává přednost masíčku a vývaru z něho.

 

Pro Ally si přijeli hodní manželé z Mostu, kteří chtěli společnici pro jejich ročního zrzavobílého kocourka. Doufáme, že si kočičáci budou rozumět a Ally se časem od svých nových páníčků v klidnějším prostředí nechá pohladit nejen u jídla.

Fotky z nového domova Ally ve fotogalerii.

Allynku, do doby než našla nový domov, podporovala částkou 100,-kč měsíčně paní Edita Janoušková. Děkujeme  

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Ally | Komentářů: 0

Alisha, 1 rok, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

7. 6. 2012

AlishaJedno z koťat narozené zrzavé kočičce, která byla nalezená březí u popelnic. Alisha je stejně jako její maminka velmi milá a mazlivá, zvyklá na společnost lidí i zvířat. Samozřejmostí je čistotnost.

Alishu se rozhodla si ponechat paní, u které vyrůstala. Bude tak žít spolu se svojí zrzavou maminkou, se kterou jsou veliké kamarádky.

 

 

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

následující »