Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov

Příspěvky

Sally, 4 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

29. 11. 2012

ObrazekSally žila v rodině, do které postupně přibyly dvě děti. Panička na ní už neměla tolik času a Sally to špatně nesla, začala čůrat mimo záchůdek. U nás v depozitu byla ovšem vždy čistotná. Je to kočička, která se moc ráda mazlí, dává pusinky a je upovídaná. Miluje vyvalování na balkóně, proto by budoucí majitel měl mít zasíťovaný balkón. Byla by vhodná k někomu, kdo nemá malé děti a bude se moci této milé kočičce věnovat. Ostatní kočky snese, ale může žít i jako jedináček. Je zvyklá i na malého pejska. Sally měla vzhledem k tomu, že jedla v bývalém domově psí granule, problém. Velmi ztloustla a v močovém měchýři se jí vytvořil kámen, kvůli kterému se musela podrobit operaci. To vše je už ale minulostí, jen teď musí papat veterinární dietu, která jí ovšem moc chutná, dokonce zhubla a je z ní veliká krasavice.

 

Sally bude žít v bytě v Mostě jako jedináček u hodného páníčka, se kterým se ihned skamarádila. Na jaře bude mít k dispozici velký zasíťovaný balkón.

 

Sallynku, do doby než našla nový domov, podporovala částkou 200,-kč měsíčně paní Jaruš Váňová. Děkujeme 

 

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 2

Kocourek, 3 roky, odčervený, kastrovaný, do bytu

13. 11. 2012

Z nabídky koček od dalších osob

ObrazekČerný kluk, přišel o oko, ale vůbec mu to nevadí, je hravý, veselý a komunikativní, velmi zvědavý. Vrní jako traktor. Přinesli ho lidé ze stavební firmy, která je blízko hlavní silnice. Očičko měl ve velmi špatném stavu. Zaplatili operaci.

Kocourek už našel nový domov

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

Nikinka, 1 rok, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

4. 11. 2012

NikyMalá Nikinka (dříve Mao) je už roční kočička, ale vypadá jako sotva 4 měsíční kotě. Celý dosavadní život prožila ve chlévě, protože nevyskočila na okno, kterým ostatní kočky vylézaly ven. Má špatnou motoriku, chodí s hlavičkou na stranu a někdy se zamotá při chůzi a padá do stran. Je také hluchá, což  jí však nebrání v tom,aby byla mazlivá, vrnivá kočka, která pořád honí po bytě myšky nebo míčky. Hledá nový domov, kde jí dají mnohem víc, než dosud měla, zároveň ale nemůže žít jako jedináček, je zvyklá na společnost. Více v mejlu od paní, která nám je přivezla.

Zpráva a fotky z nového domova ve fotogalerii.

Nikinka bude žít s mladým párem a 1,5 roku starým kocourkem (měli ji virtuálně adoptovanou) v Chomutově v bytě se zasíťovaným balkónem.

Nikinku virtuálně adoptovali Lenka, Tomáš a jejich kocour Max z Chomutova. Měsíčně jí posílali 300,-kč. Děkujeme

Adoptujte také virtuálně kočičku.Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Nikinka | Komentářů: 0

Molly, 1 rok, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

20. 10. 2012

MollyKočička se potloukala u zastávky MHD u nemocnice a žebrala jídlo. Společnost další kočky nepotřebuje, hraje si sama, stačí jí člověk, který se s ní bude mazlit. Molly je klidná  a hodná kočka, umí škrábat na škrabadle a je čistotná.

Byla už jednou umístěna ke starší paní, která však velmi vážně onemocněla a už se nemohla o Molly starat.

Molly našla nový domov v Chomutově u staršího manželského páru. Bude s nimi žít v bytě jako jejich jediné zvířátko.

Zpráva a fotky z nového domova Molly ve fotogalerii

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Molly | Komentářů: 0

Máša a čtyři štěňata, narozena na konci března 2012

14. 10. 2012

 

PejsciNabízíme čtyři štěňata, tři kluky a jednu holku. Narodila se na konci března fence, které se zbavila původní majitelka. Ujal se jí pán, který ale nepoznal, že je fenka březí a byl velmi udiven, když po pár dnech porodila. Pán je sice hodný, ale bohužel finančně nezvládne ani jednoho psa. Z tohoto důvodu nabízíme i tuto fenku jménem Máša. Otec štěňat je neznámý, ale jedno štěně se nápadně podobá labradorovi, tak snad v dospělosti nebudou o moc větší než jejich maminka, tj. cca 30 cm v kohoutku. Máša má delší srst, kterou zřejmě zdědila většina štěňat. Pejsci jsou všichni moc milí a přítulní. V případě zájmu volejte na tel.:  777 038 878 nebo pište na e-mail : zuza_zuza@seznam.cz. Není problém poslat další fotky nebo informace. Štěňata se nacházejí v Litvínově.
 

Jeden světlý pejsek byl už umístěn. 

Protože bychom rádi nechali vykastrovat fenku Mášu, poprosili jsme hodné lidi o příspěvky na tuto kastraci. Ona ani štěňata nejsou dosud očkováni, pouze odčerveni. Pokud by po zaplacení kastrace zbyly nějaké peníze, necháme je i očkovat. Jste všichni moc hodní, že nám pomáháte :) Příspěvky můžete posílat i nadále na č. našeho účtu 2500047437 / 2010 s variabilním symbolem 1011. Moc děkujeme ! 

Dne 10.7.2012 došlo na náš účet 300,-kč od paní Břečkové, děkujeme :)

Dne 11.7.2012 došlo na náš účet 100,-kč od paní Babákové, děkujeme :)

Dne 12.7.2012 došlo na náš účet 500,-kč od paní Loucké, děkujeme :)

Dne 19.7.2012 došlo na náš účet 250,-kč od paní Schlossbauerové, děkujeme :)

Dne 13.9.2012 došlo na náš účet 2000,-kč od firmy Sajbries, děkujeme :)

 

Pejsky do doby než našli nový domov virtuálně adoptovala paní Michaela Beracková. Měsíčně jim posílala částku 200,-kč. Děkujeme

Dne 2.8.2012 byla štěňata včetně mámy Máši poprvé oočkována.

 

 

3.9.2012 našel domov další, černý pejsek. Zbývají ještě světlá fenka a světlý pejsek, také jejich maminka Máša.

4.9.2012 byli zbývající pejskové podruhé očkováni.

9.9.2012 našel domov světlý pejsek

9.10.2012 našla domov fenka Máša. Majitelka souhlasí s kastrací fenky, už jen domluvit se na termínu

14.10.2012 našla nový domov poslední fenka

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

Rozárka, 1 rok, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

12. 10. 2012

RozárkaRozárka (dříve Ája) je kočička menší postavy, váží necelá tři kila. Pochází od lidí, kteří se o ní a další kočičky nedostatečně starali, neměli peníze. Rozárka musela co nejdříve na kastraci, protože byla březí. Dnes si užívá měkkého pelíšku, tepla a dostatku jídla. 
Má moc ráda vyčesávání chlupů furminátorem, nastavuje záda i nožičky, potom i krček a přitom vrní. A vrní opravdu nahlas. Je to krásná, klidná a mazlivá kočička, která si zaslouží po všem utrpení hodné páníčky, nejlíp i kamarádku nebo kamaráda na hraní, ale ne dominantního. Více v mejlu, který nám poslala paní, která nám kočičky dovezla.

 

Rozárka našla svůj domov tam, kde už bydlí kocourek Bertík.

Fotografie z nového domova Rozárky ve fotogalerii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Rozárka | Komentářů: 1

Bonie, 1 rok, odčevená, kastrovaná, do bytu

29. 9. 2012

BonieTříbarevná kočička Bonie žila se svou paničkou, která jí našla venku jako malé koťátko. Paní však náhle zemřela a kočička s ní po její smrti strávila tři dny v bytě, než je našla sousedka. Bonie už se trochu vzpamatovala a v dočasném domově obsadila kuchyň, z ní nikdy nevychází a nesnese  v ní ani jiné kočky, na které syčí a vrčí, občas je sekne tlapou. Byla by proto vhodná k někomu, kdo by chtěl pouze jednu kočku. Jinak je velmi mazlivá a přítulná, pod rukama se jen vlní a dává pusinky.

Bonie našla domov u hodných lidí v bytě v Chomutově, kde bude žít jako kočičí jedináček.

Zpráva a fotky z nového domova ve fotogalerii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Bonie | Komentářů: 0

Timmi, 1 rok, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

28. 9. 2012

Kocourek TimmiVychrtlý Timmi musel žebrat jídlo a bohužel se setkal i s útoky dětí, které místo toho, aby si tohle krásné kotě hladily, házely po něm kamení a klacky. Někdo ho měl i nakopnout. Kocourek je milý a přítulný, hezky papá, pomalu přibírá na váze a je i kamarádský k ostatním kočkám. Máme ho od paní, která se na jeho utrpení už nemohla koukat, ale nemohla si ho nechat, protože doma již má několik koček zachráněných z venku.

Timmi odjel do Klášterce nad Ohří, kde by měl dělat společnost kočičce Roxy. U nás dříve byli docela kamarádi, tak uvidíme, jestli jim to spolu půjde i v novém domově.

 

Fotky Timmiho z nového domova ve fotogalerii.

Timmiho až do jeho umístění podporovali částkou 500,-kč měsíčně manželé Blahoutovi. Děkujeme

 

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Timmi | Komentářů: 0

Denis, 3 měsíce, odčervený, do bytu

23. 9. 2012

DenisMalý zrzeček byl nalezen na ulici. Je živý a hravý jako všechna koťata, také velmi společenský, proto by měl mít v novém domově kamaráda(dku). Je čistotný a škrábe na škrabadle.

Kocourek bude se svými lidmi žít v bytě v Mostě ještě spolu s dalšími dvěmi kočičkami.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

Čoudík, 1 rok, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

16. 9. 2012

ČoudíkKocourek pochází z jedné lokality v Mostě, kde bývala spousta koček, dnes tam zbyly už jen tři. Měl ještě 4 sourozence a byl z nich nejmenší. Malou postavičku má dodnes, moc nevyrostl. Čoudík je zpočátku nedůvěřivý, ale lze si ho velmi rychle získat dobrým papáním, miluje vařené kuřecí masíčko. Nechá se pak hladit a drbat, dělá stojky na hlavě jako malé dítě, nastavuje se a otírá o nohy. Také lidi objímá a dává jim pusinky. V jednom kuse něco povídá. Byl u nás zpočátku dost nastydlý, oči měl zhnisané, nudli u nosu, ale antibiotika zabrala. Na levém očku měl srostlé třetí víčko, bylo mu operováno. Je to milý a velmi čistotný kluk, který je s ostatními kočičáky naprosto nekonfliktní.

Čoudík odjel bydlet s mladým párem do domku v Chomutově, kde ho čeká 2,5 letá kočičí kamarádka Amálka.

Čoudíka až do jeho umístění podporovala částkou 150,-kč měsíčně paní Petra Doubková. Děkujeme

 

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

následující »