Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov

Příspěvky

Jonýsek, nar. v červnu 2013, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

19. 1. 2015

JonýsekPolodlouhosrstý Jonýsek pochází z výměníku, kde se začalo pracovat a Jonýsek a jeho sourozenci museli i s maminkou místo opustit. Maminku se nám nepodařilo odchytit, ale přestěhovala se pak sama o pár desítek metrů dále. Jonýsek je moc hodný kocourek, milé a přítulné povahy, nechá se mazlit v náručí a vrní. S ostatními koťaty i kočkami velmi dobře a bez problémů vychází, je čistotný a škrábe na škrabadle.

Jonýska si vybral mladý pár jako kamaráda ke své britské kočičce. Bude s nimi bydlet v domě v Žatci, přístup ven mít nebude.

Zprávy a fotky z nového domova ve fotogalerii.

Jonýska virtuálně adoptovaly paní Luďka s fenkou Nanynkou. Měsíčně mu posílaly 400,-kč. Děkujeme !

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz


 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Jonýsek

Micci, 4 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

17. 1. 2015

20140901_101603.jpgMicinka je tříletá krásná kočička od majitelů, kteří se jí chtěli co nejdříve zbavit kvůli údajné alergii na kočky jednoho z nich. Je to hodná kočička, nenáročná, tichá, skromná a čistotná, škrábe na škrabadle. Často si přijde pro pohlazení, pak usne na klíně při drbání na hlavičce. Myslím si, že by jí nijak nevadilo, kdyby žila u někoho, kdo je časově zaneprázdněn a věnoval by se jí méně, ona má ráda ticho a klid. Jen by měla mít pěkný výhled z okna nebo ze zabezpečeného balkónu. Chtěla by být jedináček, jelikož ostatní kočky jí nějakým způsobem vadí, nechce je mít ve své blízkosti.

Pro Micinku si přijela sympatická mladá slečna z Loun. Bude žít jako jedináček a pouze v bytě bez přístupu ven. Slečna hned druhý den napsala, jak to s Mickou vypadá a poslala i její fotku.

Kočičku Micci virtuálně adoptovala paní Taťána Krčalová. Do doby než našla nový domov jí posílala 500,-kč měsíčně. Děkujeme !

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Micci | Komentářů: 0

Lilly, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

30. 12. 2014

LillyŽelvovinovou kočičku Lilly jsme měli jen vykastrovat a vrátit na původní místo, kde žila. Kastraci jí zaplatila paní, která jí venku krmila. Začala se ale mazlit a byla ráda, že je u nás. Užívala si pobytu v kleci před kastrací a pak i po ní. Je moc milá, ráda leží člověku na klíně, kam si sama vyskočí a při hlazení pomalu usíná. Dává i pusinky a povídá do ucha, o které se neustále otírá. Miluje kapsičky a masíčko, spapá vždycky všechno a ještě nášup. Mohla by klidně žít jako jedináček u někoho, kdo chce jen jednu klidnou a mazlivou kočičku. Nebo by byla třeba vhodná ke kočičce, která by neměla zájem si s ní hrát, jelikož ona si taky hraje jen sama. Ostatní kočky respektuje, ale nijak se s nimi nekamarádí, pouze když někomu dáváme léky nebo ho strkáme do přepravky a on křičí, Lilly přiběhne a začne ho bránit - chce nás kousnout do lýtka

Pro Lilly si přijeli mladí sympatičtí manželé až od Nové Paky. Bude s nimi žít v bytě v rodinném domku, ale ven jí pouštět nebudou. Vybrali si jí prý proto, že je podobná jejich kočičce, která jim nedávno zemřela na rakovinu. Chtěli velkou mazlivku, což Lilly opravdu je.

Zprávu a fotky z nového domova Lilly najdete ve fotogalerii.

 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Lilly | Komentářů: 0

Britská kočka - 9 let, kastrovaná, očkovaná, odčervená, do bytu

15. 11. 2014

Britská kočkaZ nabídky koček od dalších osob

Devítiletou kočičku je nucena majitelka darovat z důvodu alergie jejího pětiletého syna. Kočička je čistotná a škrábe na škrabadle, ale nechce se nechat chovat na rukou, mazlivá moc taky není. Je zvyklá na malé děti, s nimi si také hraje. Nikdy nebyla nemocná, u veterináře vždy byla pouze za účelem očkování. Je chována jako jedináček, takže je vhodná pro někoho, kdo chce jen jednu kočku.

Máte-li zájem o tuto kočičku, zavolejte o kontakt na tel : 608 807 364 nebo napište na mejl : info@mosteckekocky.cz

 

Kočička již našla nový domov

 

Nugetka, nar. v dubnu 2014, odčervená, očkovaná, do bytu i k domku

8. 10. 2014

NugetkaŽelvovinová kočička Nugetka a její čtyři sourozenci žili se svojí maminkou Týnou v Mostě na ulici u bloku 518. Prakticky denně tam na ně místní děti pořádaly hony, ale jen díky křovinám, ve kterých se schovávali, je nechytly. Koťátka byla u mě delší dobu zalezlá, všechna byla velmi plachá a vylézala pouze v noci. Bylo velmi těžké se k nim jen přiblížit, ihned všichni zmizeli ve svém útočišti a pak několik hodin raději nevylézali. Jejich maminka se první hodiny po přinesení z venku velmi mazlila a podle toho jsem nabyla dojmu, že je to mazlivka, jenže všechno bylo jinak. Další dny už jsem na ní nemohla ani sáhnout, syčela a prskala, sekala po mě drápky. Takže její děti si z ní zřejmě braly příklad a chovaly se ke mě stejně. Nugetka se dodnes nenechá pohladit, utíká přede mnou a nepřiblíží se víc než na metr. Jen u jídla si nedává moc pozor, jídlo miluje, takže občas si jí tak letmo pohladím, ale ona ihned uskočí. Má obrovský postřeh, zvláště, když se rozdává masíčko. Jí nikdo nic nesebere. Je čistotná, hravá a ke kočkám velmi přátelská. Je to kočička, které bude trvat o dost déle než jejím sourozencům, než se přestane lidí bát. Byla by vhodná k někomu, kdo jí ten čas dopřeje a nebude jí nahánět, aby si jí pohladil.

Nugetka odjela i se svojí maminkou Týnou k rodině, která má velký statek na vesnici poblíž Děčína. Nugetku čeká za pár týdnů kastrace a pak budou moci obě holky chodit i ven.

Zpráva a fotky z nového domova Nugetky.

 

 

 

Týna, 2 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu i k domku

8. 10. 2014

TýnaKočička Týna porodila pět krásných koťátek, bohužel ve sklepě paneláku. Pak zazdili její vchod do sklepa a musela s koťaty na ulici. Tam je skoro denně naháněly děti, které na ně házely svoje oblečení, aby je lépe chytily. Naštěstí se jim to nikdy nepodařilo vzhledem k rozsáhlému křoví. Celou rodinku pochytat bylo dost náročné, velmi pomáhali mladí manželé, kteří nás na kočičí rodinku upozornili. Týnu se podařilo odchytit až několik dní po odchytu koťat. Když jsem jí přinesla domů, na koťata byla zlá a až třetí den se vše urovnalo. Ke mě se první den chovala velmi hezky, nestačila jsem se s ní mazlit, vyskakovala a dávala mi pusinky. Další dny už jsem na ní sáhnout nemohla, změnila úplně svoje chování a začala se mě bát. Od ní se to bohužel naučila i koťata. Časem jsem Týnu mohla pohladit, ale předtím jsem se k ní pomalu přibližovala, povídala si s ní a dala jí očichat ruku. Když nás nikdo a nic nevyrušilo, byla za hlazení ráda. Proto by měla přijít do klidného prostředí, kde jí její majitelé dají dostatek času na přivyknutí. Týna je hodná, nenáročná a tichá kočička, která nikam neskáče, je čistotná a umí škrábat na škrabadle. Miluje bonbónky a vitamínové pasty.

Týna odjela i se svojí dcerou Nugetkou k rodině, která má velký statek na vesnici poblíž Děčína. Nugetku čeká za pár týdnů kastrace a pak budou moci obě holky chodit i ven. Týna byla v bytě nešťastná, s nikým se nekamarádila, jen celé týdny polehávala. Byla zvyklá venku a tedy doufáme, že až bude smět na zahradu, vrátí jí to chuť do života.

Zpráva a fotky z nového domova Týny.

 

Sharon, 5 let, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

1. 8. 2014

SharonPerskou kočičku Sharon, George a Arnolda nám přivezly dvě paní. Prý podnájemník jejich známé měl velké dluhy, už to nezvládal a musel z bytu pryč. Odešel a v bytě zanechal čtyři kočky. Čtvrtou kočku ovšem paní nemohly najít, mrzí mě, že nevíme, co se s ní stalo. Sharon je mírná tichá kočička, je ráda za pohlazení, nastavuje se na drbání. V kožíšku měla neuvěřitelné množství dredů, které jí postupně vystříháváme. Miluje masíčko a kapsičky, je čistotná. V novém domově může být jako jedináček, ale snese se i s další nedominantní kočkou, která si také nijak nehraje. Vyhovovalo by jí bydlet u starších lidí, kde by byl klid a kde by měla hezký výhled z okna.

Sharon bude se svými páníčky bydlet v bytě v Mostě a společnost jí bude dělat malý krysařík, který nemá rád psy, ale miluje kočky.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

Nasťa, 3 roky, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

6. 6. 2014

NasťaTuto želvovinovou kočičku jsem potkávala po několik večerů. Jednou jsem seděla na lavičce a telefonovala, ona se přede mnou zjevila a dělala kolečka okolo mě a cosi v jednom kuse povídala. Otírala se o auta, stromy, nespouštěla ze mě oči a pořád se víc přibližovala. Když jsem se zvedla, šla ke mě, ale byla ve střehu. Za chvíli se už mazlila a vrněla tak, že jsem se pak ptala krmičů koček v té čtvrti, jestli tam tahle kočka patří. Za pár dní jí při krmení viděli, prý se na jídlo vrhala tak, že vůbec nic okolo nevnímala. Začala být stále větší zima a kočičku jsem vídala pod stromy, odkud vylézala a naříkala. Chodila se mnou ke vchodu, kde čekala. Jednou jsem se rozhodla k činu a odchytila jí. Protože jsme měli tip, že je tato kočka jisté rodiny, zeptali jsme se jich. Prý byla včera ještě doma...což ale nemohla, byla už pár dní u mě. Takže buď lhali nebo je odjinud. Nasťa je typ kočky, která je hodně mazlivá, ale nechce se kamarádit s jinými kočkami, to donedávna bylo hodně zle, když se k ní nějaká přiblížila. Taky dost brečela, hlavně večer a v noci, po vpuštění na balkón vyla jak šakal, takže jsem se několikrát mohla přerazit při běhu, abych jí odtamtud odnesla, vzbudila by celé sídliště. Dnes už je o dost klidnější, mezi kočkami chodí normálně a nesyčí po nich. Miluje maso v jakékoliv podobě, taky pamlsky a kapsičky. Vykastrovaná už kdysi byla. Má krásný hustý kožíšek a nádherně zbarvený obličej. Potřebuje člověka, který jí bude mít rád, bude se s ní mazlit a krmit jí dobrůtkami. Další kočky by jí už dnes nevadily, po čase by se dobře sžila, ale hrát si s nimi nebude. Občas vleze do postele a chce drbat. Už od začátku byla velmi čistotná.

Nasťu si vybrala rodina z Mostu, která už má od nás kočičku Můru. Chtěli dát milující domov ještě jedné kočičce. Nasťa s nimi bude bydlet ve velkém bytě a vzhledem k jejich povahám by si s Můrou vzájemně překážet neměly.

Nasťu virtuálně adoptovala paní Miroslava Mazánová. Měsíčně jí podporovala částkou 1000,-kč. Děkujeme !

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 0

Boby, nar. koncem května 2012, odčervený, očkovaný, kastrovaný, do bytu

6. 6. 2014

BobyMalé černé koťátko nám předali lidé, u kterých se objevilo. Neměli na jeho léčbu, ale nechtěli ho v jeho stavu nechat venku. Kocourek měl levou zadní
nožičku celou zkroucenou a stáhlou z kůže, stehýnko nateklé. Co se mu stalo, už se nikdy nedozvíme. Druhý den (5.8.2012) mu nožičku paní doktorka pod kolenem amputovala a dostal antibiotika. Dlouho musel jezdit na převazy, ale nožka se nechtěla hojit, proto mu musela být začátkem ledna ještě víc zkrácena. Dnes už  je nožička v naprostém pořádku a Boby je veselý a zvědavý kocour, a že nemá čtyři nohy, mu vůbec nevadí. Je hravý a v novém domově by uvítal i nějakého kamaráda na hraní, jako jedináček není určitě vhodný, bylo by mu smutno.

Bobyho se rozhodla si ponechat paní, u které až doteď byl na hlídání. Boby bude i nadále bydlet v bytě v Mostě spolu se třemi dalšími kočičkami.

 

Bobyho virtuálně adoptovala paní Petra Havlová, měsíčně mu posílala částku 250,- kč. Děkujeme !

Adoptujte také virtuálně kočičku. Vyberte si jednu, na kterou po dobu pobytu u nás budete měsíčně přispívat libovolnou částkou. Tato částka nám pomůže částečně hradit její potřeby či případnou léčbu, kastraci atd. U profilu kočičky bude (s Vaším svolením) uvedeno Vaše jméno (jména členů rodiny) a poděkování. V případě zájmu o virtuální adopci nám napište na e-mail :  mosteckekocky@centrum.cz

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Komentářů: 2

Mášenka, 1 rok, odčervená, očkovaná, kastrovaná, do bytu

17. 5. 2014

MášenkaMášenka je želvovinová kočička s velmi krátkou srstí. Je to jedna ze čtyř kočiček, které se narodily v sociálně slabé rodině, která neměla peníze nejen na kastrace koček, ale ani na jídlo pro ně. Proto jsou hodně malé, vypadají mnohem mladší, nejméně o měsíc. Každý, kdo je viděl první dny po odebrání z této rodiny, nevěřil, že jim jsou už tři měsíce. Za měsíc vykrmování  v depozitu paní Aleny se krásně všichni spravili, už nevypadají jako opuchlé nitky, i trochu vyrostli. Všichni jsou hrozně vděční, že už nemusí živořit tam, kde kdysi byli a nikdo na ně nevříská. Mášenka je hodně mazlivá kočka, ráda si hraje. Hezky papá a je čistotná. V novém domově by uvítala mladého kamaráda, se kterým by si mohla hrát. V nejbližší době jí čeká první očkování.

Mášenka našla svůj nový domov v bytě v Mostě. Má milující páníčky a taky dva kočičí kamarády.

Fotky z nového domova ve fotogalerii.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Našli domov | Fotografie: Mášenka | Komentářů: 1

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

následující »